Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2022
  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 1083

Ruszyły zapisy do pierwszego sezonu Tyskiej Ligi Szóstek

Takiego projektu w Tychach jeszcze nie było. Ruszyły zapisy do pierwszego sezonu Tyskiej Ligi Szóstek.

piłka nożna, trening
Ruszyły zapisy do pierwszego sezonu Tyskiej Ligi Szóstek · fot. Andzejek


Stowarzyszenie Polskiego Sportu w przeszłości organizowało Mistrzostwa Polski Południowej w Piłce Nożnej Sześcioosobowej. Turnieje rozgrywane na tyskich „Orlikach" cieszyły się dużym zainteresowaniem i dobrą organizacją. Teraz przed organizatorami jednak większy i jeszcze atrakcyjniejszy projekt. Właśnie ruszyły zapisy do startu w rozgrywkach.

Można się zgłaszać, wysyłając na adres kontakt@stowarzyszeniepolskiegosportu.pl nazwę zespołu oraz dane kapitana bądź kierownika - imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy. W odpowiedzi każda drużyna otrzyma szczegóły rejestracji.

Liga ma ruszyć w pierwszy weekend kwietnia, a zakończyć się ma w ostatni czerwca. Z gry wykluczone są weekendy świąteczne oraz majówka. Mecze rozgrywane będą soboty i niedziele w godzinach 14:30 - 17:30, a obiektem rozgrywek będzie „Orlik" przy ul. Wejchertów. Organizatorzy przyjmują do gry 12 zespołów, a mecze będą trwały 2 razy po 25 minut.

Koszt udziału w Tyskiej Lidze Szóstek wynosi 1300 zł. Opłata obejmuje start w rozgrywkach oraz zaplanowanym na pierwszy weekend lipca Puchar Ligi. Organizatorzy oferują płatność w ratach.

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy rozgrywek pod numerami tel. 726402255 oraz 880082784 lub pod adresem mailowy kontakt@stowarzyszeniepolskiegosportu.pl.

Ruszyły zapisy do pierwszego sezonu Tyskiej Ligi Szóstek

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.