Wiadomości

  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 1466

Córeczka bieruńskiego policjanta zachorowała na białaczkę

Zuzia ma 7 lat i jest córką bieruńskiego policjanta. Jest radosnym, pełnym energii dzieckiem. W połowie lutego lekarze zdiagnozowali u dziewczynki ostrą białaczkę.

Zuzia, córeczka bieruńskiego policjanta zachorowała na białaczkę
Zuzia, córeczka bieruńskiego policjanta zachorowała na białaczkę · fot. archiwum prywatne


Zuzia jest młodszą córką policjanta, który służy w Komendzie Powiatowej Policji w Bieruniu. 11 lutego dziewczynka w trybie pilnym została skierowana na dziecięcy oddział onkologii z podejrzeniem ostrej białaczki. Diagnoza lekarzy, jaką rodzice pierwszoklasistki usłyszeli w pierwszym dniu ferii zimowych, rozsypała ich uporządkowane życie na milion kawałków. Czeka ich długa, ciężka, ale też kosztowna walka o zdrowie i życie córki, która pomimo tak poważnej choroby, na szczęście nie traci swojej niespożytej energii i optymizmu. Rodzina nie poddaje się. My możemy pomóc jej w tej walce.

Każdy może wesprzeć Zuzię przekazując na jej leczenie 1% podatku. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 0000248546

W rubryce „informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” należy wpisać: Zuzanna Szymczak.

Pomóc można również wpłacając dowolny datek na organizowanej internetowej zbiórce:

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.