tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2022
  • 23 marca 2022

Zwolnieni z teorii: uczniowie pomogą ósmoklasistom w wyborze zawodu

Za nami:

Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 w Tychach biorą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie "Zwolnieni z teorii". Projekt, który tworzą o nazwie "Świadomy Zawód - Klucz do Sukcesu", ma na celu wspomóc klasy ósme w dokonaniu właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacji. 23 marca do szkoły przy ul. Edukacji 11 zapraszają klasy ósme.

Reklama

świadomy zawód, zwolnieni z teorii


Projekt pomoże uczniom odkryć, na czym polegają te mniej i te bardziej znajome zawody. Przybliży on wymagania, jakie muszą spełnić, żeby móc iść w wymarzonym kierunku kariery, a odpowiedni wybór w tym wieku nie należy do łatwych...

23 marca w szkole przy ul. Edukacji 11 obywać się będzie wydarzenie, na które autorzy projektu zapraszają klasy ósme. Zostanie na nim przedstawiona prezentacja z różnymi zawodami, mniej lub bardziej znanymi. Będzie można odwiedzić stoiska partnerów projektu, którzy chętnie będą opowiadać o swoich profesjach. W szkole gościć będzie też pani z urzędu pracy, która chętnie opowie o dzisiejszym rynku pracy.

świadomy zawód, zwolnieni z teorii

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.