tychy.info

Wiadomości

  • 10 marca 2022

Jak wybrać idealną shishę?

Materiał partnera:

W ciągu zeszłej dekady fajka wodna przysporzyła sobie spore grono wielbicieli. O popularności tej formy spędzania czasu świadczy liczba wyrastających jak grzyby po deszczu barów z shishą. Niektórzy jednak decydują się na zakupienie własnej fajki - do relaksu w zaciszu własnego mieszkania, do urozmaicenia domówek, czasem nawet dla upiększenia wystroju. Czym należy się kierować przy wyborze shishy?

Jak wybrać idealną shishę?


Przytłaczający wybórLiczba dostępnych w sprzedaży fajek wodnych, ich różnorodność i rozpiętość cenowa mogą na pierwszy rzut oka porażać. Są shishe małe i duże, stalowe i aluminiowe, dostępne w pełnym zestawie jak i takie, do których trzeba dobrać każdy element z osobna. Jak się w tym wszystkim połapać?

Choć może się to wydawać przewrotne, to najlepszym sposobem na wyselekcjonowanie fajek wodnych jest ich wygląd. Warto się kierować naszymi odczuciami estetycznymi - w końcu nawet mała shisha przyciąga wzrok i jest elementem wystroju, a najgorsze, co można zrobić, to kupić fajkę, która się nam nie podoba.

Jeżeli chcemy, aby nasza shisha posłużyła nam jak najdłużej, to musimy ją często myć, dlatego warto kupić fajkę łatwą w pielęgnacji. Nie bez powodu stal nierdzewna stała się standardem w branży - jej czyszczenie nie sprawia większych kłopotów, jest odporna, trwała i na dodatek dość lekka. Podczas zakupów dobrze jest brać pod uwagę materiał wykonania. Sklep Cybuch posiada bogaty wybór fajek wodnych wykonanych z różnych surowców, zawsze sprawdzonych pod kątem jakości.

Czy warto kupować shishę w zestawie?Niektóre fajki wodne sprzedawane są w pełnych zestawach z dodatkami umożliwiającymi przygotowanie sesji. Jakość dołączanych dodatków bywa jednak dość niska i pojawia się konieczność ich wymiany. Są jednak wyjątki od reguły, przykładowo shishe Dschinni sprzedawane są w zestawach wypełnionych po brzegi markowymi akcesoriami.

Na drugim końcu spektrum są fajki wschodnie, które zazwyczaj sprzedawane w formie samego korpusu. Logika takiego ruchu polega na tym, że nabywca sam dobierze sobie dzban, który będzie idealnie pasował do jego gustu.

InnowacyjnośćPostęp technologiczny nie omija branży tytoniowej - praktycznie każda nowa fajka wprowadza szereg innowacji. Za nowatorskie fajki, na przykład posiadające obracające się adaptery węża, czy też wykonane z włókna węglowego, trzeba zapłacić trochę więcej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by osoba początkująca mogła uczyć się rozpalania właśnie na nich.

Za innowacyjny gadżet kiedyś uznawano dyfuzory, które montuje się na rurce zanurzeniowej fajki wodnej - dziś stanowią stały element prawie każdego zestawu. Dla tych, którzy marzą o rozkoszowaniu się dymem przy filmie dyfuzor jest niezbędny, ponieważ wycisza on charakterystyczne bulgotanie wody w dzbanie podczas zaciągania się dymem.

Wybór idealnej fajki nie jest prosty, ale biorąc pod uwagę główne kryteria, trudno trafić na naprawdę słaby produkt. Kiedy jednak już znajdziemy odpowiednią shishę, trzeba pamiętać o jej regularnym czyszczeniu (początkujący mogą znaleźć wyczerpujący poradnik pod adresem https://cybuchshisha.pl/czyszczenie-shishy-i-akcesoriow). Sumienna pielęgnacja jest kluczem do wieloletniego bezbłędnego funkcjonowania ulubionej fajki wodnej.