tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2022

[ZDJĘCIA] Pożar mieszkania na 6 piętrze bloku

W środę, 9 marca w mieszkaniu na 6 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Przemysłowej wybuchł pożar.

Reklama

Pożar mieszkania na 6 piętrze bloku - 09.03.2022 · fot. 112tychy.pl


Około godziny 12:30 dyżurni straży pożarnej i policji otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemysłowej. Na miejsce zgłoszenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy strażaków z Tychów i mundurowi.

Po przybyciu na miejsce służby zastały rozwinięty pożar mieszkania na 6 piętrze. Przystąpiono do działań ratowniczo-gaśniczych z dwóch stron. Jeden prąd wody został podany z linii gaśniczej zbudowanej na klatce schodowej, a drugi prąd wody został podany z kosza drabiny mechanicznej. Dodatkowo zbudowane zostało zasilanie wodne z osiedlowego hydrantu.

Po ugaszeniu pożaru i przeszukaniu mieszkania nikogo w nim nie znaleziono. Klatka schodowa jak i spalone mieszkanie zostało oddymione i przewietrzone. Częściowemu spaleniu uległo wyposażenie mieszkania. Uszkodzona została również uległa elewacja budynku i okna mieszkania powyżej. Po ponad godzinie działania na miejscu zostały zakończone. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności powstania pożaru.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.