Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2022
  • wyświetleń: 1526

[ZDJĘCIA] Osobówką prawie wjechał pod naczepę na DK-1. Był pijany

W poniedziałek, 7 marca około godziny 19:40 na ul. Beskidzkiej (DK 1) przed zjazdem w ul. Dzwonkową doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki z naczepą. Sprawca był pijany.

Osobówką uderzył w naczepę na DK-1. Był pijany  - 07.03.2022
Osobówką uderzył w naczepę na DK-1. Był pijany - 07.03.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zastępy straży pożarnej z Tychów, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Kierowca osobówki trafił pod opiekę ratowników medycznych, ale nie doznał poważniejszych obrażeń i odmówił dalszych badań.

Osobówką uderzył w naczepę na DK-1. Był pijany  - 07.03.2022
Osobówką uderzył w naczepę na DK-1. Był pijany - 07.03.2022 · fot. 112tychy.pl


Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca VW nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył naczepy. W trakcie czynności okazało się, co było przyczyną dekoncentracji kierowcy osobówki, badanie alkomatem wykazało bowiem u niego 0,92mg/l co daje około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do tyskiej komendy policji, celem wykonania dalszych czynności. Pojazd sprawcy został zabezpieczony i odholowany na parking policyjny.

Na czas działań ratunkowych w stronę Pszczyny ruch odbywał się tylko lewym pasem.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.