tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2022

Śmierć 37-latka przy przystanku autobusowym

W poniedziałek, 7 marca po godzinie 9.00 dyżurny tyskiej policji otrzymał zgłoszenie o leżącym mężczyźnie przy przystanku autobusowym na ul. Borowej przy szkole podstawowej.

ul. borowa, śmierć
Śmierć 37-latka przy przystanku autobusowym - 07.03.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowany został patrol policji. Po przybyciu na miejsce mundurowi nie stwierdzili u mężczyzny (ok. 37 lat) funkcji życiowych. Policjanci wraz z osobami postronnymi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, informując o sytuacji dyżurnego. Na miejsce natychmiast zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego oraz zastęp strażaków.

Niestety pomimo wdrożenia medycznych czynności ratunkowych oraz włożonego wysiłku nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Został stwierdzony zgon. Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności, mające na celu wyjaśnienie przyczyn śmierci mężczyzny.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.