tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2022

Targowisko przy Al. Bielskiej będzie działać także w piątki

Zarządca targowiska przy al. Bielskiej - Spółka "Śródmieście" planuje od marca uruchomić trzeci dzień handlowy, którym ma być piątek.

Reklama

Jarmark staroci, targowisko na Bielskiej , targ tychy
Tyski Jarmark Staroci - 31.10.2021 · fot. Inicjatywa Tyska


- Decyzja o otwarciu targowiska również w piątki została podyktowana dużym zainteresowaniem mieszkańców dokonywaniem zakupów na targowisku przy Al. Bielskiej. Świadczy o tym przede wszystkim duża liczba klientów odwiedzających targowisko w środy i soboty. Chcemy zatem stopniowo rozszerzać ofertę handlową w tym obiekcie - mówi Katarzyna Ptak, Prezes Zarządu "Śródmieście" sp. z o.o.

Handel w piątki będzie odbywał się tylko i wyłącznie na głównym placu targowym z wyłączeniem ulicy Kapicy oraz tzw. placu meblowego.

Z oferty handlu w piątki będą mogli skorzystać zarówno najemcy posiadający stałe rezerwacje w ramach zawartych umów, jak również handlowcy okazjonalni. Sprzedawcy, którzy posiadają stałe umowy na rezerwację miejsc handlowych, mogą w dotychczas wynajmowanych straganach prowadzić handel również w piątki, pozostali handlowcy będą mogli sprzedawać w miejscu do tego wskazanym przez kierownika obiektu.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem sprzedaży proszone są o bezpośredni kontakt pod nr tel. 722 009 030.

Cennik znajduje się na stronie: https://srodmiescie.tychy.pl/targowisko-al-bielska/

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.