tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2022

We stand with Ukraine w Underground Pubie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

W sobotę, 5 marca o 22.00 w Underground Pubie odbędzie się impreza Rave In The City: WeStandWithUkraine. Dochód ze sprzedaży biletów (dobrowolny datek) w całości zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

westandwithukraine


- Długo zastanawialiśmy się co napisać w obliczu zaistniałej sytuacji… Niestety nic cenzuralnego nie przychodziło nam do głowy… Obserwując całkowicie spontaniczną i fenomenalną mobilizację polskiej sceny klubowej w miastach - Krakowie Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach, zapragnęliśmy również dołączyć się do akcji pomocy bestialsko napadniętej Ukrainie - pisze organizator imprezy.

- Ale szlag, mało czasu… Jak w ciągu kilku dni ogarnąć miejsce z wolnym terminem? I tu z pomocą przyszedł nam Pub Underground, który udostępni nam w tym celu swoją scenę wraz z całym arsenałem świateł i nagłośnienia - relacjonuje.

Wlot na imprezę będzie dobrowolnym datkiem, ale organizatorzy liczą na Waszą hojność! Na miejscu będzie też prowadzona zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. Pokażmy, że Tychy dają radę! Pokażmy nasze wsparcie!

Lineup A-Z (będzie sukcesywnie uzupełniany)

Wstęp: dobrowolny datek - każdy daje ile może. Cała zebrana kwota zostanie przelana wybranej organizacji (są prowadzone ustalenia z klubem).

Style muzyczne których będziemy mieli okazję wysłuchać to Drum’n’Bass, Ragga Jungle, Acid Techno, Techno, Hardtek.

Gdzie? Underground Pub, Tychy, pl. Korfantego 1. Start: 22:00.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/951473515505003

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Wojna na Ukrainie Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj