tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2022

Pirat drogowy schwytany przez grupę Speed

Policjanci tyskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Dodge Charger. Pokonanie krótkiego odcinka drogi krajowej nr 1 okazało się kosztowne dla 43-latka...

Reklama

policjanci, grupa speed
Policjanci z grupy Speed · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wchodzący w skład grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Dodge Charger w związku z wykroczeniami jakie popełnił. 43-latek pędził 158 km/h na drodze, gdzie znajduje się ograniczenie prędkości do 100 km/h. Ponadto kierujący zlekceważył przepis dotyczący prawostronnej jazdy. W związku z wykroczeniami policjanci nałożyli na 43-latka mandat karny o łącznej kwocie 1550 złotych. Ponadto na koncie kierowcy znalazło się 12 punktów karnych.

Policja po raz kolejny apeluje o jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Lekceważenie przepisów zwiększa ryzyko poważnych zdarzeń drogowych, a co za tym idzie skutków utraty zdrowia lub życia. Większości zdarzeń drogowych możemy uniknąć, respektując obowiązujące zasady.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.