tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2022
  • 3 marca 2022

[ZDJĘCIA] Wybiegali 9 tysięcy dla Ukrainy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Wyjątkowy trening - wspólne pomocowe bieganie pod hasłem "Światło dla Ukrainy" miało miejsce w środowy wieczór, 2 marca na Paprocanach. Pieniądze z wpisowego i dodatkowych wpłat internetowych zostaną przekazane na pomoc Ukrainie! Udało się zebrać łącznie aż 9 tysięcy złotych!

Reklama

Bieganie dla Ukrainy na Paprocanach - 02.03.2022 · fot. Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki Tychy


Do udziału zaproszeni byli biegacze i kijkarze nordic walking. Bieganie kółka wokół jeziora było okazją do zbiórki na rzecz narodu ukraińskiego w obliczu rosyjskiej napaści. Wpisowe każdego zawodnika zostało przeznaczone na pomoc - biegacze wsparli Polską Akcję Humanitarną w działaniach na Ukrainie. Organizator dołożył do tego kwotę, którą potrącił operator wpłat.

Dzięki miłośnikom sportu zebrano 8830 zł (6300zł to wpłaty online i 2530 zł ze zbiórki na miejscu)!

- My wyrównaliśmy prowizje za wpłaty i zaokrągliliśmy to ładnie do 9000 zł i tyle przesłaliśmy na Polską Akcję Humanitarną. Dzięki wielgachne raz jeszcze, a tymczasem róbcie swoje, pomagajcie i wspierajcie innych w tym trudnym czasie - a my, jak będzie taka potrzeba i chętni, to zapewne znowu zaprosimy Was do wspólnego pomocowego biegania! Dziękujemy operatorowi platformy dostartu.pl za pomiar oraz MOSiR Tychy za udostępnienie ośrodka i wszystkim, którzy nam pomogli - mówi ekipa Stowarzyszenia Promocji Lekkiej Atletyki Tychy.

Loading...


Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Wojna na Ukrainie Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj