Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2022
  • wyświetleń: 1475

Nowy komendant tyskiej policji oficjalnie powołany na stanowisko

W poniedziałek, 28 lutego w komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w trzech śląskich jednostkach policji. Zmiany kadrowe dotyczą Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Piekarach Śląskich oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Z dniem 1 marca powołano na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tychach mł. insp. Romana Fitrzyka - 28.02.2022 · fot. Policja Śląska


Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn rozkazem personalnym z dniem 1 marca powołał na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arkadiusza Konowalskiego, który wcześniej - od kwietnia 2020 roku, pełnił obowiązki na tym stanowisku w Tychach.

Z dniem 1 marca powołano na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tychach mł. insp. Romana Fitrzyka.

Przypomnijmy, że już w grudniu powierzono nowym komendantom pełnienie obowiązków służbowych w jednostkach. Pisaliśmy o tym w artykule: https://www.tychy.info/wiadomosci/13889-tychy-maja-nowego-komendanta-policji-dotychczasowy-w-katowicach-tychy

Teraz zostali oficjalnie powołani.

ar / tychy.info

źródło: Policja Śląska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.