Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2022
  • wyświetleń: 3046

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszej na pasach

W poniedziałek, 28 lutego po godzinie 20.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych w ciągu al. Bielskiej przy skrzyżowaniu z al. Niepodległości doszło do potrącenia pieszej.

Potracenie pieszej na pasach - 28.02.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Na czas działań ratunkowych prawy pas ruchu w kierunku ul. Edukacji był wyłączony z ruchu. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca Nissanem kobieta wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Cienistej w al. Bielską nie zauważyła znajdujących się na oznakowanym przejściu pieszych.

W wyniku tego doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez jezdnię. Z obrażeniami ciała piesza została przetransportowana do szpitala na dokładną diagnostykę. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Dodatkowo na miejsce zdarzenia wezwany został technik kryminalistyki. Kierującej osobówką zostało zatrzymane prawo jazdy. Działania na miejscu trwały blisko półtorej godziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.