tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2022
  • 16 lutego 2022

Mediateka w lutym dla dużych i małych tyszan

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach przygotowała dla mieszkańców lutowe nowości i atrakcje. Zarówno dla dzieci z okazji rozpoczynających się ferii zimowych, jak i dla dorosłych. Każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie.

mediateka
Mediateka - Biblioteka Główna · fot. UM Tychy


Z początkiem lutego w Przystani Książka w Gemini Park Tychy pojawiły nowości książkowe. Aby z nich skorzystać, wystarczy posiadać kartę biblioteczną. W Mediatece w ramach cyklu spotkań „Tury kultury” odbędzie się spotkanie z aktorem Rafałem Królikowskim, a także tradycyjnie w każdym tygodniu odbywa się Sztuka X Muzy - bezpłatne seanse filmowe dla dorosłych. W filii numer 3 mieszkańcy będą mieli okazję spotkać się z Małgorzatą Lisińską - pisarką fantasy i literatury obyczajowej, a w filii numer 5 Sławomir Szukłow opowie o relacjach polsko-czeskich w perspektywie historycznej i współcześnie.

Codziennie przez całe ferie w Mediatece oraz filiach biblioteki będą odbywały się „Biblioferie: Ferie z COOLturką” dla dzieci w wieku od 7 do 10 roku życia. Będą także zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci i rodziców, zajęcia kreatywne, joga czy bezpłatny seans filmowy i pokaz bajki „Zwierzogród”. Absolutną nowością od Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach jest możliwość wypożyczenia... gier planszowych! Oferta dostępna w Czytelni Głównej Mediateki.

Szczegółową rozpiskę wraz z datami, godzinami oraz warunkami uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej tyskiej biblioteki pod adresem: www.mbp.tychy.pl/p,175,zapowiedzi-lutego.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy, Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.