Wiadomości

  • 4 lutego 2022
  • wyświetleń: 1787

Porażka tyszan. GKS do końca meczu gonił wynik

Szalony mecz na Stadionie Zimowym w Tychach. W spotkaniu w ramach 42. kolejki Polskiej Hokej Ligi tyszanie musieli uznać wyższość przyjezdnych z Jastrzębia przegrywając 3:4.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:4
Porażka tyszan. GKS do końca meczu gonił wynik · fot. Tomasz Gonsior


Podopieczni trenera Kalabera prowadzili już 4:0, ale tyszanie nie odpuszczali i walczyli do końca. Nie brakowało efektownych bójek i kar meczu. Najpierw sędziowie odesłali do szatni Zheldakova i Horzelskiego. Później karę za brutalny faul na Jeanie Dupuy otrzymał Pavel Elshanskii. To był przełomowy moment dla trójkolorowych, którzy podrażnieni stratą zawodnika ruszyli do ataku.

Strzelanie rozpoczął Radosław Galant. Ogromną radość w serca kibiców wlał również Szymon Marzec, który zdobył kontaktowego gola. Niestety jastrzębianie zdołali utrzymać przewagę do końca i wywieźli z Tychów komplet punktów.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie (0:2, 0:2, 3:0)
0:1 Martin Kasperlik - Radosław Nalewajka - Dominik Jarosz (11:14)
0:2 Arturs Sevcenko - Vitalijs Pavlovs - Frenks Razgals (15:56) 5/4
0:3 Frenks Razgals - Arturs Sevcenko - Siarhei Bahaleisha (28:56)
0:4 Frenks Razgals - Arturs Sevcenko (37:14)
1:4 Radosław Galant - Jason Seed - Alex Szczechura (42:10)
2:4 Christian Mroczkowski - Bartłomiej Pociecha - Radosław Galant (46:37)
3:4 Szymon Marzec - Denis Sergushkin (46:54)

GKS Tychy: Israelsson (Fucik) - Seed, Kotlorz; Szczechura, Galant, Mroczkowski - Zheldakov, Smirnov; Sergushkin, Feofanov, Krzyżek - Biro, Pociecha, Gościński, Starzyński, Jeziorski - Bizacki, Michałowski; Witecki, Dupuy, Marzec.

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.