Wiadomości

  • 30 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2322

Czołowe zderzenie na Glinczańskiej. Sprawca wydmuchał 2,5 promila

W sobotę, 29 stycznia po godzinie 18.30 na ul. Glinczańskiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Jeżynową, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Ford. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały wszystkie służby ratunkowe.

Czołowe zderzenie na Glinczańskiej. Sprawca kompletnie pijany
Czołowe zderzenie na Glinczańskiej. Sprawca wydmuchał 2,5 promila · fot. 112tychy.pl


Na czas działań służb ratunkowych ruch został całkowicie zablokowany. Po dotarciu na miejsce okazało się, że pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu jechało łącznie sześć osób. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń i nie było konieczności hospitalizacji.

Jak się okazało podczas wykonywanych czynności jeden z kierowców miał około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do KMP Tychy celem wykonania dalszych czynności.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji uczestników wynika, że sprawca zdarzenia zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka Forda. Działania służb ratunkowych na miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.