Wiadomości

• 28 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1773

Polska Hokej Liga: GKS Tychy przegrywa z GKS Katowice

W piątkowym meczu w ramach 40. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy przegrał z GKS Katowice 0:2. Zwycięskie bramki dla katowiczan zdobyli Anthon Eriksson w 27. minucie oraz Patryk Wronka w 55. minucie.

hokej gks tychy
Polska Hokej Liga: GKS Tychy przegrywa z GKS Katowice · fot. GKS Tychy

GKS Katowice: Murray (Miarka) - Rompkowski, Valtola, Fraszko, Lehtonen, Wronka - Kruczek, Wajda, Eriksson, Michalski, Mularczyk - Hudson, Wanacki, Krężołek, Monto, Kolusz oraz Musioł, Bepierszcz, Smal i Prokurat.

GKS Tychy: Fucik (Israelsson) - Biro, Pociecha, Gościński, Galant, Jeziorski - Seed, Bizacki, Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Zheldakov, Smirnov, Sergushkin, Feofanov, Marzec - Korchemkin, Gruźla, Witecki, Starzyński, Kryżek.