Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2022
  • 26 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2442

Naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach, sprawę naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony
Naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło w dniu 23 listopada 2021 roku około godziny 14:00 w jednym ze sklepów przy ulicy Tischnera w Tychach. Nieznany sprawca dokonał naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony w związku z podjętą wobec niego interwencją związaną z kradzieżą. Pracownik sklepu został popchnięty oraz uderzony otwartą dłonią w twarz. Na szczęście nie odniósł obrażeń. Sprawca uciekł. Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek tego mężczyzny.

Rysopis mężczyzny: mężczyzna o szczupłej budowie ciała, wzroście około 180 cm, w wieku około 25-30 lat, włosy krótkie koloru ciemnego. W chwili zdarzenia ubrany w kurtkę z kapturem koloru ciemnozielonego z białym napisem „BLACK SQUAD” na zewnętrznej krawędzi kaptura, długie spodnie dresowe koloru ciemnozielonego, buty sportowe koloru ciemnego, na szyi założone słuchawki koloru białego, na twarzy okulary z ciemną oprawką szkieł i jasnymi zausznikami.

Naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony
Naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112, e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.