tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2022

Michał Gramatyka dla WOŚP: wykład o polskich seryjnych mordercach

Do wylicytowania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest prywatny wykład dla 10 osób,
który wygłosi tyski poseł Michał Gramatyka. Będzie on dotyczył polskich seryjnych morderców, a polityk oprze się na przykładzie Joachima Knychały, który zwany jest "Wampirem z Bytomia".

Reklama

Joachim Knychała
Joachim Knychała · fot. materiały prasowe


- Siema! Jestem kryminalistykiem. To moja pasja i obszar naukowej fascynacji. Od 30 lat wspieram WOŚP jak potrafię najlepiej. Dziś wystawiam na aukcję… samego siebie! Lubicie czytać kryminały? Zastanawiacie się czasem, czy w seryjni mordercy mają jakieś specjalne cechy, coś, co wyróżniało by ich z grona ulicznych przechodniów? Jeśli wygracie moją aukcję, będziemy mogli o tym porozmawiać - na warsztat weźmiemy jedną z najciekawszych spraw polskiej kryminalistyki - przypadek Joachima Knychały. Zwyciężczynię lub zwycięzcę i jej (jego) 9 gości zaproszę do mojego biura poselskiego w Tychach na prywatny wykład o polskich seryjnych mordercach. Zapewniam dobrą kawę i "konsek ślonskiego kołocza". Będą ciekawe slajdy i pasjonująca dyskusja. Termin wykładu do ustalenia. Razem wesprzyjmy WOŚP - zachęca do udziału w aukcji Michał Gramatyka.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/prywatny-wyklad-o-polskich-seryjnych-mordercach-11703174059

Aktualna wylicytowana kwota to już ponad tysiąc złotych! Kto da więcej?

joachim knychała , michał gramatyka

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.