Wiadomości

  • 28 stycznia 2022
  • 22 lutego 2022
  • wyświetleń: 4936

Samoobsługowa myjnia z system myjącym Tixe - idealna dla kobiet!

Artykuł sponsorowany:

5-cio stanowiskowa samoobsługowa myjnia mieszcząca się w Tychach przy ulicy Fabrycznej 2, dwa lata temu przeszła całkowitą metamorfozę. Otrzymała zupełnie nowy wygląd, ale przede wszystkim najlepszą technologię myjącą dostępną obecnie w Polsce. Inwestor postawił na nowoczesność, która głównie ma służyć klientom.

Samoobsługowa Myjnia Tychy ul. Fabryczna 2


Okres zimowy jest bardzo wymagający dla naszych pojazdów. Eksploatacja w nieprzyjaznych warunkach, gdzie wysypywane są tony soli i innych chemikaliów do odmrażania ulic to wyzwanie dla nadwozia a zwłaszcza lakieru i felg, dlatego tak ważne jest regularne mycie auta wysokiej jakości produktami na sprawdzonej myjni.

Myjnia wyposażona jest w 7 dostępnych programów:

Program aktywnej piany działający na jednym stanowisku jest przeznaczony do mycia zasadniczego i skierowany do klientów którzy z różnych powodów nie chcą używać szczotki. Warto dodać, że cena nie różni się od innych programów.

Program „0” jako program alternatywny odpowiada za mycie felg, al. również usuwanie wszelkiego rodzaju owadów czy tłustych plam z którymi nie może poradzić sobie np. szczotka lub pianowanie, co bardzo ważne środek chemiczny jest całkowicie bezpieczny dla lakierów oraz szyb ponieważ ma odczyn zasadowy.

Program „1” jest programem podstawowym. Gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem z użyciem skutecznego środka chemicznego jesteśmy w stanie umyć auto nawet w 90-95%. Ciśnienie w pistolecie ma wartość ponad 100 Bar, a temperatura wody ponad 50 stopni Celsjusza.

Program „2” to szczotka myjąca. Dzięki temu programowi auto będzie tak czyste jak umyte na myjni ręcznej. W 100% bezpieczna szczotka wykonaną z naturalnego włosia podaje non stop gorącą pianę, która oprócz walorów myjących posiada również walory zapachowe, np. kawy cappuccino.

Kolejnym „3” programem jest spłukiwanie wodą demineralizowaną. Dzięki temu programowi pod wysokim ciśnieniem usuniesz resztki brudu i piany.

Na spłukane i czyste auto nanosimy wosk, program „4”. Wosk podawany jest pod specjalnie obniżonym ciśnieniem, aby bardzo dokładnie rozłożył się na karoserii unikając rozpryskiwania wokół.

Następnym programem, który odpowiada za idealną jakość mycia jest spłukiwanie i nabłyszczanie - program „5”. Co bardzo ważne odbywa się to za pomocą wody osmotycznej bez użycia chemii, a efekt jest oszałamiający. Specjalnie dobrane ciśnienie idealnie usuwa resztki piany, ale pozostawia warstwę ochronną polimeru.

System myjący TixeSystem myjący Tixe, to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia gdzie duży nacisk kładziony jest na ochronę środowiska. To bardzo ważne, bo producent podkreśla to na każdym kroku.
Do mycia stosowana jest tylko chemia biodegradowalna bez zawartości fosforanów. Na tej myjni używane są tylko płyny, nie ma więc tak zwanego „efektu piaskowania”, który występuje w myjniach ze starszą technologią gdzie jako detergent stosowany jest proszek.

Producent zapewnia o znacznym ograniczeniu zużycia wody oraz paliw co może być istotne dla osób dbających o ekologię. Wśród konkurencji myjnia wyróżnia się bardzo lekkimi, a więc przyjaznymi dla kobiet pistoletami i szczotkami osadzonymi na długiej sztycy co pozwala bez problemu dosięgnąć dachu nawet wysokich pojazdów.

Zapachy poszczególnych płynów jak cappuccino czy eukaliptus poprawiają komfort mycia, a efekt polecamy sprawdzić osobiście.