Wiadomości

  • 14 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1990

[ZDJĘCIA] Kolizja aut na ul. Serdecznej. W akcji śmigłowiec LPR

W piątek, 14 stycznia około godziny 9:30 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Serdecznej. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa samochody osobowe: Skoda i Audi. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kolizja aut na ul. Serdecznej. W akcji LPR - 14.01.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zastępy straży pożarnej z Tychów, śmigłowiec LPR z Katowic, naziemny zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Na czas działań ratunkowych w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Dwie z trzech osób (kierowca Skody i pasażerka Audi) podróżujących pojazdami trafiły pod opiekę ratowników medycznych oraz lekarza z załogi LPR. Na szczęście ich obrażenia nie wymagały hospitalizacji. Oba zespoły ratownictwa medycznego (LPR oraz naziemny) na pusto wróciły do swoich baz.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Skody, który wykonując manewr skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi, który jechał ul. Serdeczną w kierunku ul. Towarowej.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzanie trwały około dwóch godzin. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.