Wiadomości

  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 842

[ZDJĘCIA] Dachowanie osobówki na ul. Turyńskiej

W poniedziałek, 10 stycznia około godziny 19.20 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Turyńskiej w rejonie terminali logistycznych. Ze zgłoszenia wynikało, że w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby.

Dachowanie osobówki na ul. Turyńskiej - 10.01.2021
Dachowanie osobówki na ul. Turyńskiej - 10.01.2021 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Po dotarciu na miejsce okazało się, że poszkodowana jest jedna osoba (kierowca), która trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Prawy pas ruchu w kierunku Bierunia został wyłączony z ruchu na czas działań ratunkowych.

Dachowanie osobówki na ul. Turyńskiej - 10.01.2021
Dachowanie osobówki na ul. Turyńskiej - 10.01.2021 · fot. 112tychy.pl


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście kierowca Peugeota nie doznał poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały około godziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.