Wiadomości

  • 10 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1426

[ZDJĘCIA] Poważnie wyglądająca kolizja na skrzyżowaniu

W niedzielę, 9 stycznia około godziny 10.45 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Czarna - Oświęcimska - Jaworowa. Rozbite pojazdy utrudniały ruch na skrzyżowaniu.

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Czarna - Oświęcimska - Jaworowa - 09.01.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia poprzez formatkę z CPR (nr alarmowy 112) zadysponowana została straż pożarna z pominięciem policji.

W zdarzeniu brały udział Opel i Peugeot. Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń i nie wymagały pomocy medycznej.

Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że jego sprawcą jest kierowca Peugeota, który wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Jaworowej w ul. Oświęcimską nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Opla, który jechał na wprost z ul. Czarnej w ul. Jaworową. Po około czterdziestu minutach uczestnicy zdarzenia sami musieli poinformować o zdarzeniu dyżurnego policji, który na miejsce wysłał patrol drogówki. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.