Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2022
  • 5 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1780

W lipcu ukradli alkohol za ponad 600 złotych

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę przywłaszczenia alkoholu wartości ponad 600 złotych z jednego ze sklepów przy ulicy Wejchertów.

W lipcu ukradli alkohol za ponad 600 złotych
W lipcu ukradli alkohol za ponad 600 złotych · fot. KMP Tychy


Zdarzenie miało miejsce w lipcu 2021 roku, a dotychczasowe czynności nie pozwoliły na ustalenie sprawcy. W związku z tym, za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunki mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis pierwszego mężczyzny: w wieku około 20-25 lat, ubrany w krótkie spodenki jeansowe, koszulkę t-shirt koloru czarnego z zielonymi rękawkami i białymi napisami i wzorami na tułowiu. Ponadto mężczyzna ma założoną na głowie czapkę z daszkiem koloru czarnego odwróconą do tyłu, a na twarzy czarną maseczkę ochronną. Dodatkowo mężczyzna posiada plecak.

W lipcu ukradli alkohol za ponad 600 złotych
W lipcu ukradł alkohol za ponad 600 złotych · fot. KMP Tychy


Rysopis drugiego mężczyzny: ubrany w ciemne buty sportowe z białymi sznurówkami, czarne spodenki z logiem marki „adidas”, bluzę z kapturem koloru bordowego, maseczkę ochronną na twarzy koloru czarnego. Mężczyzna ten posiada krótkie blond włosy, a przez ramię ma przewieszoną torbę sportową.

W lipcu ukradli alkohol za ponad 600 złotych
W lipcu ukradł alkohol za ponad 600 złotych · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.