Wiadomości

  • 3 stycznia 2022
  • wyświetleń: 5144

"Zmusili przemocą do określonego zachowania" na stacji paliw

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zmuszenia przemocą do określonego zachowania. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcia mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęcia skontaktuj się pilnie z policjantami z Tychów.

"Zmusili przemocą do określonego zachowania" na stacji paliw
"Zmusili przemocą do określonego zachowania" na stacji paliw - szuka ich policja · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 17 listopada 2021 roku na jednej ze stacji paliw przy alei Bielskiej. Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopisy:

1. Mężczyzna w wieku około 25- 30 lat, wzrostu około 180 centymetrów szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę biało- szaro- granatową, jasne jeansy, czarne buty, szarą zimową czapkę, szare zimowe rękawiczki.

2. Mężczyzna w wieku około 25- 30 lat, wzrostu około 175 centymetrów krępej budowy ciała, ubrany w kurtkę czarno- szarą, czarne buty, granatowe jeansy, czarną zimową czapkę z napisem.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.