Wiadomości

  • 1 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2390

Zmiany w szkółce łyżwiarskiej dla dzieci na Paprocanach

Od stycznia bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci na lodowisku sezonowym na Paprocanach będą się odbywały we wtorki i środy oraz w soboty i niedziele.

lodowisko, łyżwy
Od stycznia zmiany w szkółce łyżwiarskiej dla dzieci na Paprocanach


Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Mogą w nich uczestniczyć mogą dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik powinien posiadać strój (kask, rękawiczki, łyżwy) zgodny z Regulaminem Lodowiska sezonowego OW Paprocany w Tychach.

Warsztaty mają na celu naukę jazdy na łyżwach, poprawę techniki jazdy oraz polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch.

Harmonogram:

Wtorek
wejście 16.15 - 17.15 wyjście

Środa
wejście 15.00 - 16.00 wyjście

Sobota
(z wyłączeniem 1 stycznia)
wejście 8.00 - 9.00 wyjście

Niedziela
wejście 8.00 - 9.00 wyjście

W podanych godzinach lodowisko sezonowe w Paprocanach zostanie podzielone na dwie części:

  • środkowa - wydzielona pachołkami dla uczestników zajęć,
  • skrajna - dla pozostałych uczestników ślizgawki, zostanie wyznaczony tor do jazdy w rejonie band lodowiska.


Organizator apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa oraz nie wyjeżdżanie poza wyznaczony tor w podanych godzinach. Brak stosowania się do prośby może skutkować wyproszeniem uczestnika z tafli lodowej przez obsługę lodowiska sezonowego.

Regulamin zajęć można znaleźć na stronie MOSiR Tychy: https://mosir.tychy.pl/artykul/857/zmiany-w-nauce-jazdy-na-lyzwach-dla-dzieci-w-paprocanach

MOSiR informuje też, że od stycznia 2022 r. planowane są zajęcia z nauki jazdy na łyżwach również na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej - w ramach Budżetu Partycypacyjnego Miasta Tychy.

ar / tychy.info

źródło: MOSiR Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.