Wiadomości

  • 31 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1972

Czołowe zderzenie dwóch osobówek. Sprawca bez prawa jazdy

W czwartek, 30 grudnia około godziny 18.30 na ul. Starokościelnej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Uszkodzone pojazdy częściowo zablokowały ruch na skrzyżowaniu.

Kolizja na ul. Starokościelnej - 30.12.2021
Czołowe zderzenie na ul. Starokościelnej - 30.12.2021 · fot. 112tychy.pl


W zdarzeniu brały udział Kia i VW. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca VW chcąc uniknąć uderzenia w tył BMW, którego kierowca oczekiwał na możliwość wykonania manewru skrętu w lewo w kierunku starego targu zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z jadącą od ul. Oświęcimskiej w kierunku ul. Edukacji Kią. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnej bazie, kierowca VW nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście osobom podróżującym pojazdami nic się nie stało.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę. Policjanci z tyskiej komendy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.