Wiadomości

  • 27 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1141

Tyska policja podsumowuje świąteczne dni na drogach

Święta Bożego Narodzenia na tyskich drogach upłynęły w tym roku spokojnie.

kontrola drogowa, policja
Kontrola drogówki · fot. KMP Bielsko-Biała


W ciągu ostatnich trzech dni nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwała większa liczba policjantów. Na tyskich drogach nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci odnotowali natomiast 9 kolizji drogowych.

Policja apeluje do kierowców, którzy będą dopiero wracać ze świątecznego weekendu, o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas podróży. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy, jest rzeczą bezcenną.

Mundurowi przypominają też, że niezmiennie trwa kampania społeczna "Nie reagujesz - akceptujesz!". Dzięki zgłoszeniom mieszkańców tyscy policjanci zatrzymali wielu sprawców min. kradzieży, włamań, rozbojów, a także kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu prowadzili samochód. W dalszym ciągu funkcjonariusze liczą na państwa pomoc i dziękują za każdą informację, która może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.