Wiadomości

  • 27 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1321

Prezenty, sprzęt medyczny oraz pieniądze na rehabilitację Zuzi

Policjanci oraz pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Tychach zorganizowali zbiórkę, by pomóc córce funkcjonariusza z Wydziału Prewencji. Prezenty, sprzęt medyczny oraz wsparcie na rehabilitację Zuzi, już trafiły do rąk taty.

Policjanci z Tychów wsparli chorą Zuzię - córkę policjanta - 12.2021 · fot. KMP Tychy


Koleżanki i koledzy z pracy, a także przełożeni z tyskiej komendy, zaangażowali się w zorganizowaną zbiórkę dla ciężko chorej Zuzi - córki policjanta z Tychów. Dziewczynka ma zaledwie 11 miesięcy i walczy o każdy oddech. Zuzia oddycha przez respirator i odżywiana jest przez sondę. Jej stan zdrowia spowodowany jest ciężką wadą serca. Policjanci i pracownicy postanowili w tym szczególnym, świątecznym okresie, pomóc Zuzi i jej rodzicom, którzy codziennie walczą o życie córki. Zebrane podczas zbiórki środki zostały przeznaczone na fotelik medyczny, rzeczy potrzebne dziewczynce oraz jej rehabilitację.

Każdy może wesprzeć Zuzię i jej rodziców poprzez zbiórkę:O zmaganiach Zuzi z chorobą pisaliśmy niedawno w artykule Tyski policjant potrzebuje pomocy dla swojej córki

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.