tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2021
  • 25 grudnia 2021

[FOTO] Finał II Wigilii dla Tych: ufundowano 400 kolacji!

II Wigilia dla Tych to wydarzenie z krótką tradycją, ale - jak zapowiadają organizatorzy - które zostanie z miastem na dłużej, bo przyciągnęło ludzi o wielkich sercach. Jej tegoroczny finał odbył się w Wigilię w restauracji Stadionova Restaurant.

Finał II Wigilii dla Tych: ufundowano 400 kolacji! - 24.12.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W ekspresowym tempie udało się uzbierać pieniądze na 400 kolacji wigilijnych! Było to możliwe również dzięki aukcjom odbywającym się w mediach społecznościowych. Do wylicytowania była m.in. kolacja z prezydentem Andrzejem Dziubą, koszulki piłkarskie, gadżety z autografami Anity Włodarczyk czy obraz Wojciecha Łuki.

Loading...


Kto otrzymał potrawy na wigilijny stół? Są to mieszkańcy Tychów, którym nie jest łatwo - to osoby samotne, rodzice w pojedynkę wychowujący dzieci, rodziny, w których po prostu się nie przelewa.

Ale w tym roku to nie wszystko - darczyńcy okazali wielkie serce i portfele i zakupili nie byle jakie prezenty dla dzieci - laptopy! W czasach nauki on-line to marzenie nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.

ar, mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.