tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2021

Śledztwo dotyczące "innej czynności seksualnej" wobec kobiety

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach, śledztwo dotyczące "innej czynności seksualnej" wobec pełnoletniej kobiety. Do zdarzenia doszło w dniu 14 września 2021 roku około godziny 15.00 w klatce jednego z bloków w Tychach.

Reklama

portret pamięciowy
Wizerunek poszukiwanego · fot. KMP Tychy


W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali portret pamięciowy sprawcy oraz zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Publikujemy też zdjęcie osoby (z tyłu) mogącej mieć związek ze sprawą.

Rysopis sprawcy: mężczyzna wzrostu około 170- 175 centymetrów, z kilkudniowym zarostem na twarzy, ubrany w koszulkę koloru szarego, krótkie dżinsowe spodenki, czarne buty marki "NIKE". Na plecach posiadał założony plecak z trzema białymi paskami.

portret pamięciowy
Zdjęcie poszukiwanego · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.