Wiadomości

  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1361

[FOTO] Atak padaczki za kierownicą. Auto stało w poprzek drogi

40-letni mężczyzna kierujący osobowym Fiatem na ul. Budowlanych dostał ataku padaczki. Jego samochód stał w poprzek drogi. Jako pierwsi interweniowali strażnicy miejscy, którzy wezwali pogotowie.

We wtorek, 21 grudnia około godziny 17:50 patrol straży miejskiej na ul. Budowlanych zauważył samochód osobowy marki Fiat stojący w poprzek drogi. Strażnicy zatrzymali radiowóz i podeszli do pojazdu. Za kierownicą samochodu siedział około 40-letni mężczyzna, u którego według pasażerki pojazdu kilka chwil wcześniej doszło do ataku padaczki.

Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej oraz wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przewieziony do jednego z tyskich szpitala na dokładne badania. Samochód został zaparkowany na pobliskim parkingu. Po około czterdziestu minutach działania na miejscu zostały zakończone.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.