Wiadomości

  • 28 grudnia 2021
  • wyświetleń: 837

Piłkarski turniej dla biznesu I Biznes CUP Beskidy 2022

Artykuł sponsorowany:

To będzie turniej, który niewątpliwie dostarczy wrażeń wszystkim jego uczestnikom. Firmy zgłaszać mogą już swoje drużyny do udziału w premierowej odsłonie „Biznes Cup Beskidy 2022” w piłce nożnej, jaka w sobotę 29 stycznia 2022 roku odbędzie się na obiektach Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej.

Beskidzka Liga Biznesu


- Korzyści z uczestnictwa w zaplanowanym turnieju jest naprawdę sporo. To świetna sposobność, aby zaistnieć w środowisku biznesowym i nawiązać nowe kontakty, dla każdej z firm to również okazja do integracji pracowników. Szereg atrakcji i niespodzianek niewątpliwie przypadnie do gustu zawodnikom - klarują organizatorzy z firmy MSP Group.

Rozegranie turnieju w sobotę 29 stycznia 2022 r. (początek o godzinie 09:00) przewidziano w gronie 16-zespołowym z podziałem na 4 grupy. Do fazy pucharowej awans uzyskają wszystkie drużyny z każdej grupy. Po fazie grupowej rozgrywki będą miały charakter pucharowy. System gier przewiduje 15-minutowe mecze, zespoły na parkiecie liczyć będą po 5 zawodników. Podczas całości rozgrywek zapewniona zostanie obsługa sędziowska oraz techniczna, nie zabraknie także profesjonalnej otoczki medialnej, o którą zadba zespół redakcyjny portalu Sportowebeskidy.pl, co z kolei bez wątpienia podniesie rangę i jakość zawodów.

Beskidzka Liga Biznesu


- To najbardziej biznesowy turniej w regionie - zapewniają organizatorzy. - Zachęcamy firmy i instytucje do udziału. Spodziewamy się wysokiego poziomu sportowego, ale i świetnej zabawy dla biznesowej społeczności. Choćby takiej, jakiej doświadczamy w kolejnych odsłonach cieszącej się dużym powodzeniem Beskidzkiej Ligi Biznesu czy Zimowej Ligi Biznesu - dodają przedstawiciele MSP Group.

Co warte podkreślenia, turniej „Biznes Cup Beskidy 2022” w hali przy ulicy Startowej w Bielsku-Białej, na nowoczesnych obiektach Centrum Sportu Rekord, odbędzie się pod patronatem bielskiej loży Business Centre Club. Zgłoszenia dla zainteresowanych firm przyjmowane są pod adresem e-mailowym: biuro@mspgroup.pl oraz telefonicznie: 600-24-12-00.

Beskidzka Liga Biznesu