tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2021
  • 21 grudnia 2021

[ZDJĘCIA] Samochód przejechał mężczyznę, który leżał na ulicy

W sobotę, 18 grudnia doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na mężczyznę najechał samochód osobowy. Z ustaleń policji wynika, że kierowca nie zauważył leżącego na ulicy człowieka.

Samochód przejechał mężczyznę, który leżał na ulicy - 18.12.2021
Samochód przejechał mężczyznę, który leżał na ulicy - 18.12.2021 · fot. 112tychy.pl


W sobotę, 18 grudnia około godziny 17.00 dyżurni tyskiej straży pożarnej i policji otrzymali zgłoszenie, że na ul. Żorskiej w rejonie budynku wielorodzinnego 89b doszło do nieszczęśliwego wypadku. Samochód osobowy miał przygnieść mężczyznę. Na miejsce zgłoszenia natychmiast zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego, zastępy straży oraz patrol policji.

Po dotarciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Mężczyzna leżał pod samochodem. Strażacy przy użyciu poduszek pneumatycznych unieśli pojazd (BMW) i wydostali mężczyznę z potrzasku. Badanie alkomatem wykazało u niego, około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna (przytomny) został przekazany pod opiekę ratowników medycznych, a następnie przetransportowano go do szpitala.

Samochód przejechał mężczyznę, który leżał na ulicy - 18.12.2021
Samochód przejechał mężczyznę, który leżał na ulicy - 18.12.2021 · fot. 112tychy.pl


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że mężczyzna leżał na osiedlowej uliczce, a kierowca BMW go nie zauważył i na niego najechał z niewielką prędkością. Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik, który zabezpieczył ślady i wykonał pełną dokumentację z tego zdarzenia. Działania służb na miejscu trwały blisko dwie godziny.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.