Wiadomości

  • 17 grudnia 2021
  • 18 grudnia 2021
  • wyświetleń: 4052

Tychy mają nowego komendanta policji. Dotychczasowy w Katowicach

W piątek, 17 grudnia w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w dwóch śląskich jednostkach policji. Zmiany kadrowe dotyczą Komend Miejskich Policji w Katowicach i Tychach.

Komendant policji z Tychów został komendantem w KMP Katowice - 17.12.2021 · fot. Śląska Policja


Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn z dniem 17 grudnia powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arkadiuszowi Konowalskiemu, dotychczasowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Tychach.

Tego samego dnia szef śląskiego garnizonu powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Tychach mł. insp. Romanowi Fitrzykowi, który do tej pory był I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego insp. Mariusz Krzystyniak życzyli policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

ar / tychy.info

źródło: Policja Śląska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.