Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2016
  • wyświetleń: 4608

Znamy kolejnych najemców powierzchni w Gemini Park Tychy

Jesienią 2017 roku otwarte zostanie centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Tychy. Oprócz bogatej oferty handlowej, w obiekcie zaplanowana została obszerna strefa gastronomiczna i sektor rozrywkowy.

Wizualizacje Gemini Park Tychy
Wizualizacje Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


- Rynek handlowy stale się przekształca, dlatego konieczne jest dostosowywanie oferty obiektów handlowych do zmian społecznych, aktualnych trendów i postępu technologicznego. Przed budową tyskiego Gemini Park przeprowadziliśmy szereg wnikliwych analiz lokalnego rynku. Dzięki tej wiedzy mogliśmy zaprojektować obiekt z uwzględnieniem postępujących zmian. Dlatego też szczególne znaczenie przywiązujemy nie tylko do bogatej oferty handlowej, ale też do komponentu rozrywkowego i strefy restauracyjnej, która pozwoli na miłe spędzenie wolnego czasu. Szczególną uwagę zwracamy także na przygotowywanie eventów oraz sprzedaż wielokanałową, która usprawni sam proces zakupowy - mówi Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzający Gemini Holding.

Wizualizacje Gemini Park Tychy
Wizualizacje Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


- Z myślą o umożliwieniu konsumentom spędzania wolnego czasu w Gemini Park Tychy, dużą rolę przywiązaliśmy do budowy odpowiedniego komponentu rozrywkowo-restauracyjnego. Wśród najemców znalazła się Fabryka Formy, która na powierzchni 1,8 tys. mkw. oferować będzie możliwość skorzystania z siłowni oraz zajęć fitness. Rozbudowaną strefę restauracyjną, w której można zjeść lunch z rodziną i przyjaciółmi stworzą m.in. Olimp, Companeros, Kebab by Olimp, Cafe de Grano i Lodomania. Obecnie finalizowane są umowy z kolejnymi najemcami, którzy poszerzą sektor rozrywkowy obiektu. Planujemy także zagospodarowanie terenu wokół centrum, by stworzyć tam przestrzeń do spędzania czasu wolnego - mówi Daniel Słuchocki, Dyrektor ds. Komercjalizacji, Gemini Holding.

Wizualizacje Gemini Park Tychy
Wizualizacje Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


Uzupełnieniem oferty centrum będzie szereg wydarzeń dla całych rodzin, jak na przykład wystawy edukacyjne, spotkania z ludźmi sportu czy eventy rozrywkowe. Pomimo iż centrum handlowe w Tychach nie zostało jeszcze otwarte, w maju już odbył się Wielki Piknik z udziałem gwiazd kabaretu, muzyki i sportu organizowany przez właściciela tyskiego Gemini Park. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 12 tys. osób.

Wizualizacje Gemini Park Tychy
Wizualizacje Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding, który śledząc rynkowe trendy dostrzegł zachodzące zmiany w modelu sprzedaży. Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel, która jest uzgadniana z architektami i biurem projektowym. Na powierzchni 36 tys. mkw. GLA, znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Obiekt zlokalizowany 3,5 km od centrum Tychów, z interesującą ofertą rozrywkową oraz częścią usługową i gastronomiczną, będzie sprzyjał rodzinnym zakupom. Otwarcie zaplanowano na jesień 2017 roku.

Lokalizacja Gemini Park Tychy

BM / tychy.info

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj