Wiadomości

 • 14 grudnia 2021
 • wyświetleń: 749

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Materiał partnera:

Chcesz, by Twoja firma rozwijała się i trafiała do coraz większej ilości osób? Jeśli tak, dowiedz się więcej o pozycjonowaniu. W tym artykule przeczytasz, na czym polega pozycjonowanie stron WWW, jakie są jego rodzaje oraz czas trwania!

Whitpress


Dotarcie do najwyższych wyników wyszukiwania to nie jedyny cel pozycjonowania stron WWW. Jest nim również zwiększanie widoczności strony w Google na frazy związane z Twoją ofertą. Dzięki temu więcej osób dowie się o Twojej działalności, co przełoży się na lepszą sprzedaż produktów bądź usług. Sprawdź, na czym polega i ile trwa pozycjonowanie stron w Internecie.

Pozycjonowanie stron WWW - co warto wiedzieć?Pozycjonowanie zakłada kilka etapów. Pierwszy z nich opiera się na poznaniu odbiorców bądź klientów Twojej strony WWW, a także dobranie słów kluczowych, jakie mogą być przez nich używane. W kolejnym etapie następuje optymalizacja strony WWW, a potem stworzenie zestawu treści zawierających frazy kluczowe i pozyskanie linków prowadzących do strony WWW. Na tym się nie kończy! Po pozycjonowaniu na bieżąco efekty są monitorowane, analizowane, a także cyklicznie optymalizowane, by zwiększać zysk z inwestycji.

Audyt SEOPrzed wykupieniem usługi pozycjonowania strony warto wykorzystać darmowy audyt SEO wraz z konsultacjami. Dzięki niemu sprawdzić, czy Twojej stronie WWW potrzebne jest pozycjonowanie.

W takcie audytu dowiesz się więcej o:
 • widoczności Twojej strony w Google,
 • profilach linków prowadzących do strony,
 • prędkości działania strony,
 • problemach optymalizacyjnych strony.


Agencja SEO widoczni oferuje także płatne audyty strony, które będą idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się swoimi biznesami od lat i wciąż mającymi problem z małym ruchem na stronie. Taka płatna analiza SEO pozwala szybko znaleźć tego przyczynę dotyczącą np.
 • funkcjonalności strony,
 • nieatrakcyjna oferta,
 • nieciekawe treści,
 • trudny kontakt z firmą.


Pozycjonowanie stron w InternecieAgencja SEO widoczni ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron internetowych i sklepów online, w tym:

 • pozycjonowanie szerokie — czyli rodzaj pozycjonowania, dzięki któremu strona WWW jest widoczna w wynikach wyszukiwania na setki fraz związanych z ofertą. Obejmuje nie tylko frazy ogólne, ale także ich wersje z dopełnieniami. Czyli takie, które często podpowiada nam wyszukiwarka Google, gdy właśnie czegoś poszukujemy online.
 • pozycjonowanie lokalne — jest przeznaczone dla osób, które chcą świadczyć swoje usługi w danym regionie bądź mieście i zależy im, by dotrzeć do klientów z określonych okolic.


Ile trwa pozycjonowanie stron WWW?Czas pozycjonowania strony WWW może być różny w zależności stanu wyjściowego strony, a także efektywnej współpracy przy wprowadzaniu zalecanych zmian na stronę WWW. W zespole Widoczni przeanalizowaliśmy kilkadziesiąt stron klientów, by określić mniej więcej, ile może zająć ich optymalizacja. Pozycjonowanie małego sklepu internetowego trwa do 6 miesięcy. Przy czym czas oczekiwania na wzrost widoczności to raptem 2-3 miesiące, a wzrost sprzedaży i ruchu: 5-6 miesięcy. W przypadku sklepów online konkurencja jest na tyle duża, że czas oczekiwana na wzrost ruchu i sprzedaży może trwać nawet do 14 miesięcy.

Pozycjonowanie stron internetowych to sposób, by dotrzeć ze swoją ofertą do większej ilości osób, zwiększać świadomość marki, a także zyskać przewagę nad konkurencją. Warto zadbać o to, by zajęli się tym profesjonaliści, dzięki którym możesz liczyć na świetne efekty!

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.