tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 grudnia 2021

Bezproblemowe obieranie większej ilości warzyw.

Materiał partnera:

Ziemniaki, marchewki czy buraki obrane ze skórki często są składnikami różnych potraw. Jednak obieranie ich wcale nie należy do łatwych oraz przyjemnych rzeczy. Tym bardziej, gdy mówimy o większej ich ilości. Jednak rozwiązaniem na tę sytuację mogą okazać się obieraczki do ziemniaków.

Linkhouse


Wydajne obieranie większej ilości warzyw.Wyobraźmy sobie sytuację, w której do obrania mamy 20 kg ziemniaków. Wykonywanie tej czynności ręcznie zajęłoby nam naprawdę wiele czasu. Musimy brać pod uwagę, że podana ilość nie jest duża, gdy bierzemy pod uwagę lokale gastronomiczne. Tam niejednokrotnie pozbywa się skórki większą ilość jarzyny. Wszystko to musi być wykonane naprawdę szybko. Właśnie z tego względu na ich wyposażeniu niejednokrotnie są obieraczki do ziemniaków. Te urządzenia o znacznej wydajności są w stanie sprawnie obrać setki kilogramów bulw. Wykonywane jest to natomiast w krótkim czasie.

Co można umieścić w obieraczce do ziemniaków?Obieraczka do ziemniaków może być dość mylącą nazwą. Spowodowane jest to tym, że z góry wskazuje, jakie warzywa mogą być umieszczone we wnętrzu. Jednak nie jest ona do końca kompletna. Tak naprawdę do środka możemy wrzucić:
  • Ziemniaki.
  • Marchewki.
  • Buraki.
  • Cebule


Warto jednak podkreślić, iż przed zakupem urządzenia powinniśmy się dokładnie dowiedzieć, jakie bulwy możemy obierać. Producent dokładnie określa, co może być wkładane do wnętrza i należy się tego bezwzględnie trzymać.

Zasada działania obieraczki do ziemniaków.


Wbrew pozorom działanie obieraczki do ziemniaków nie jest takie skomplikowane, jakby to się mogło wydawać. Urządzenie takie składa się z podstawy oraz owalnego zbiornika, w którym umieszczane są warzywa. To właśnie w nim dzieje się cała „magia”, dzięki której dostaniemy obrane warzywa. Wnętrze wsadu wyposażone jest w odpowiedni mechanizm obierający, który ściąga skórkę. W zależności od wybranego modelu mogą to być niewielkiej wielkości szczoteczki, dysk pokryty matą ścierającą lub dysk wykonany ze stali nierdzewnej z odpowiednimi wypustami. Wszystkie trzy zapewniają wydajną pracę i są w stanie obrać warzywa bez ich uszkodzenia. Umieszczone we wnętrzu elementy ocierają się o wyżej przestawione elementy i pozostawiają na nich skórkę. Tak, więc sami możecie zauważyć, że nie jest to coś skomplikowanego.


Jakiej firmy obieraczki do ziemniaków kupić?Na rynku znajduje się kilku producentów, którzy sprzedają wyposażenie gastronomii. Do tych czołowych zaliczamy między innymi:
  • Hendi.
  • Stalgast.
  • RestoQuality.
  • YatoGastro.


Wszyscy oni obecni są już w naszym kraju kilkanaście lat. Dlatego możemy być pewni, że ich rozwiązania są dopracowane i nie przyniosą nam większych problemów. Oprócz tego zawsze będziemy mieli dostęp do części zamiennych a w najgorszym przypadku także do autoryzowanego serwisu.

Gdzie dokonać zakupu obieraczki do ziemniaków?Sprzedaż internetowa według wielu statystyk cieszy cię coraz większą popularnością. Dlatego dzisiaj chcielibyśmy Wam zaproponować sklep internetowy, w którym możecie kupić obieraczki do ziemniaków. Możecie go znaleźć tutaj! Dysponuje on bogatą ofertą tychże urządzeń. Prócz tego możecie liczyć tam także na fachową pomoc w razie problemu. My już dziękujemy za uwagę i do następnego razu.