tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 grudnia 2021

[ZDJĘCIA] Dachowanie na DK-86. W aucie dwoje dzieci

Na pograniczu Tychów i Katowic osobowy Ford wypadł z drogi i zatrzymał się w lesie.

Dachowanie na DK-86 - 11.12.2021
Dachowanie na DK-86 - 11.12.2021 · fot. 112tychy.pl


W sobotę, 11 grudnia około godziny 17.00 dyżurni straży pożarnej otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na trasie DK 86 (ul. Beskidzka/ ul. Bielska) na pograniczu Tychów i Katowic. Ze zgłoszenia wynikało, że osobowy Ford wypadł z drogi i zatrzymał się w lesie. Na miejsce zgłoszenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy PSP z Tychów, PSP z Katowic Piotrowic, OSP Kostuchna, patrole policji z obu miast oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone.

Dachowanie na DK-86 - 11.12.2021
Dachowanie na DK-86 - 11.12.2021 · fot. 112tychy.pl


Pojazdem podróżowały cztery osoby (dwoje dorosłych i dwoje dzieci). Cała czwórka została objęta opieką strażaków i ratowników medycznych. Na czas działań prawy pas w kierunku Katowic został zablokowany. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków.

Działania na miejscu potrwają około dwóch godzin.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowice prowadza dalsze czynności w tej sprawie.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.