tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2021
  • 15 grudnia 2021

Zamiast Szymona Bobrowskiego przyjedzie Danuta Błażejczyk

Za nami:

W środę, 15 grudnia w tyskiej Mediatece miało się odbyć spotkanie z aktorem Szymonem Bobrowskim. Artysta odwołał jednak wizytę w poniedziałek. Zamiast niego w tyskiej książnicy gościć będzie Danuta Błażejczyk.

Danuta Błażejczyk
Danuta Błażejczyk · fot. Tanya Vysochanska / materiały promocyjne Mediateki


"UWAGA - z przyczyn od biblioteki niezależnych Pan Szymon Bobrowski nie będzie mógł do nas przyjechać. Bardzo chcemy jednak spotkać się z Państwem w ten przedświąteczny czas. Zapraszamy więc na pełne niespodzianek spotkanie z Panią Danutą Błażejczyk, która w swoim dorobku ma nie tylko znane przeboje, ale też role w spektaklach, występy w programach radiowych i telewizyjnych oraz na festiwalach polskich i zagranicznych. Danuta Błażejczyk realizuje się ponadto jako pedagog oraz filantrop. W 2006 roku powołała Fundację Apetyt Na Kulturę, która popularyzuje sztukę oraz wspiera młodych artystów" - czytamy w poniedziałkowym komunikacie Mediateki.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski. Obowiązują te same wejściówki, co na spotkanie z Szymonem Bobrowskim.

ar / tychy.info
źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.