tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 grudnia 2021
  • 24 grudnia 2021

Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną domu lub ogrodu

Ogłoszono konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną dla dzielnic Jaroszowice, Urbanowice oraz Wygorzele.

Reklama

ogrodzenie, święta
Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną domu lub ogrodu · fot. pixabay.com


Konkurs ogłoszony przez Radę Osiedla Jaroszowice-Urbanowice-Wygorzele polega na stworzeniu najładniejszej dekoracji bożonarodzeniowej na ternie własnej posesji - może być to przystrojenie domu, ogródka czy ogrodzenia. Oceniana będzie estetyka i kreatywność. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać w formie zdjęć na adres: radaosiedlaJUW@gmail.com lub poprzez Facebooka Rady Osiedla - kliknij tutaj.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 grudnia. Głosowanie w celu wyłonienia zwycięzców odbędzie się poprzez stronę facebookową Rady Osiedla, na której zostaną opublikowane zdjęcia oraz materiały przesłane przez uczestników. Zwycięzcą zostanie ten mieszkaniec, który zdobędzie największą liczbę "lajków" pod przesłanym zdjęciem.

Loading...


Zwycięzcy konkursu otrzymają puchary oraz atrakcyjne nagrody.
szczegóły w regulaminie konkursu - kliknij i przejdź do strony.

A tak wyglądały ubiegłoroczne wygrane dekoracje:

Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną w dzielnicy Jaroszowice-Urbanowice-Wygorzele 2020 · fot. Rada Osiedla Jaroszowice-Urbanowice-Wygorzele

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.