tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2021
  • 4 stycznia 2022

[ZDJĘCIA] Relacja z Rajdu Noworocznego KTK GRONIE

1 stycznia 2022 roku kolejny raz odbyło się „Rowerowe powitanie nowego roku” jako kontynuacja rajdów noworocznych, organizowanych przez Klub Turystyki Kolarskiej GRONIE.

Relacja z Rajdu Noworocznego KTK GRONIE - 01.01.2022 · fot. KTK GRONIE


- Ze względu na pandemię, przyjazd uczestników na metę przy pomniku Żołnierzy Września 1939 w Gostyni odbywał się w ramach zlotu gwiaździstego. Całonocne i dopołudniowe opady deszczu, napawały organizatorów obawą o frekwencję. Ale, jak zwykle nie zawiedli nas prawdziwi rowerowi „twardziele”, bo na tradycyjnym miejscu Spotkań Noworocznych pojawiło się trzydziestu dwóch rowerzystów. Gościliśmy turystów kolarzy z Gliwic, Knurowa, Tychów, Andrychowa, Katowic, Pszczyny - relacjonują organizatorzy.

Wydarzenie utrwalono na „rodzinnej” fotografii oraz za pomocą okolicznościowej naklejki i pamiątkowej pieczęci. Organizatorzy złożyli wszystkim życzenia: "abyśmy spotkali się w tym samym gronie na kolejnym Rajdzie Noworocznym...”. Było także ognisko, pieczenie kiełbasek, symboliczna lampka szampana i zaproszenia na najbliższe imprezy kolarskie klubów.

Klub KTK GRONIE działa przy Oddziale PTTK w Tychach. Wyjazd organizowała także Komisja Turystyki Kolarskiej Oddziału PTTK w Mikołowie.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.