tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 grudnia 2021

Wyposażenie firmy malarskiej

Materiał partnera:

Odpowiedni sprzęt gwarantuje sprawne przeprowadzanie prac malarskich. Nie tylko ułatwi wykonywanie zleceń, ale także pozwoli zaoszczędzić czas i przyspieszy wszystkie procesy. Podpowiadamy, w jakie narzędzia warto wyposażyć pracowników firmy malarskiej, tak aby praca była wykonana szybko i rzetelnie, a klienci byli zadowoleni.

Whitpress


Agregat malarskiAgregat malarski pozwala na pomalowanie dużej powierzchni w krótkim czasie. Jest szybki, a przy tym pomaga pracownikowi precyzyjnie pokryć każdy element farbą. Warto wybrać urządzenie, które umożliwia posługiwanie się zarówno farbami wodnymi, jak i rozpuszczalnikowymi. Przy użyciu agregatu można malować praktycznie wszystkie podłoża budowlane, takie jak ściany i sufity wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i przemysłowych. Sprzęt sprawdzi się również podczas malowania elewacji, różnego rodzaju konstrukcji drewnianych i metalowych. Dzięki agregatowi pracownik nie musi przenosić wiader z farbą i operować pędzlem. Urządzenie rozpyla optymalną ilość barwnika, przez co ogranicza ryzyko powstawania zacieków czy smug. Warto mieć takie narzędzia pod ręką.

Pistolet do malowania z kompresoremMalowanie natryskowe może być również sprawniejsze dzięki pistoletowi z kompresorem. Urządzenie składa się z dyszy, osłony, spustu i zbiornika. Wystarczy wlać farbę, ustawić natrysk i regulator dozowania cieczy. Dzięki działaniu pod ciśnieniem w kilka minut można pokryć równomierną warstwą emalii nawet dużą powierzchnię. Świetnie sprawdzi się do malowania ścian, ogrodzeń czy nawet mebli. Pokryje każdy detal! Pistolet wykonany z najwyższej jakości materiałów z pewnością posłuży pracownikom firmy przez wiele lat. Jest mniejszy niż agregat do malowania, dlatego łatwiej go przetransportować na miejsce wykonania zlecenia.

Narzędzia do malowaniaSwoich pracowników powinieneś również wyposażyć w zapas folii malarskiej oraz taśmy papierowej o różnych szerokościach do zabezpieczenia powierzchni typu okna, drzwi, podłoga, kafle itd. Jeżeli firma po wykonaniu zlecenia pozostawi po sobie porządek, zyska sympatię klienta, który poleci ją swoim znajomym. By odpowiednio przygotować powierzchnię, przydadzą się skrobaki, szpachelki, papier ścierny, szczotki, a także śrubokręty (do demontażu gniazdek czy włączników). Do malowania potrzebne będą różnego rodzaju pędzle, wałki, a także przyrządy do malowania narożników (wewnętrznych i zewnętrznych). Wszelkie niezbędne akcesoria kupisz dzięki platformie MerXu. Warto postawić na zakupy online z dostawą do siedziby firmy lub magazynu.

Dobierz odpowiedni asortyment do rodzaju prac, wykonuj zlecenia szybko i sprawnie, tym samym zyskując kolejnych zadowolonych klientów. Zaopatruj się w wysokiej jakości produkty i akcesoria, dzięki czemu możesz cieszyć się z dobrze wykonanej pracy.