tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2021
  • 6 grudnia 2021

Tyszanin w Japonii - kanał Bezdomny Pelikan

Od niespełnionej kariery deskorolkarza po życie i karierę aktora i fotografa w Japonii... Na kanale Skate Story ukazał się niedawno odcinek z udziałem Michała - tyszanina, który wyjechał na Daleki Wschód. W wywiadzie wspomina swoje młode lata spędzone w Tychach, w dużej mierze na jeżdżeniu na desce, m.in., za budynkiem Teatru Małego i na Placu Baczyńskiego, gdzie na potrzeby odcinka powraca z deskorolką. Opowiada też o życiu w Japonii, które szerzej przedstawia na swoim własnym kanale "Bezdomny Pelikan".- Spędziłem szalony dzień z Michałem, który podzielił się z nami swoimi ciekawymi historiami ze swojego życia. Wspomina swoje deskorolkowe początki, liczne podróże, aż w końcu opowiada o spełnieniu swoich największych marzeń o wyjeździe do Japonii oraz pracy w kreatywnym zawodzie. Aktualnie jest aktorem w Japonii oraz profesjonalnym fotografem. Oprócz tego bardzo intensywnie pracuje nad rozkręceniem kanału na YouTube: @Bezdomny Pelikan. Nierozłącznie w tym wszystkim towarzyszy mu deskorolka, do której ma największą pasję - pisze autor kanału Skate Story, na którym przedstawia pasjonatów jazdy na deskorolce.

W programie Michał opowiada też o niełatwych latach spędzonych w łącznie siedmiu krajach, w których mieszkał i pracował. Wspomina o tym, co go oczarowało w Japonii, w której chciałby zamieszkać na stałe i założyć rodzinę. Niedawno wziął ślub przez internet - opowiada dlaczego.

Na kanale Michała poznacie ciekawostki na temat Japończyków, m.in. życia oraz pracy w Japonii. Autor odwiedza piękne miejsca i przedstawia interesujące postacie. opowiada o swojej pasji jaką jest fotografia. Michał podróżował też po Meksyku czy Chorwacji a relację z tych eksploracji zawarł w kilku odcinkach.

Link do kanału w serwisie YouTube: www.youtube.com/c/BezdomnyPelikan/videos

Poniżej udostępniamy niektóre filmy z kanału Michała:
ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.