tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2021

Wylicytuj śniadanie z prezydentem i wesprzyj Wigilię dla Tych

Do wylicytowania jest śniadanie z prezydentem naszego miasta - Andrzejem Dziubą w jednej z tyskich restauracji. Można w ten sposób pomóc ubogim przygotowaniu wigilijnej kolacji!

Reklama

wigilia dla tych dziuba


Prezydent Tychów postanowił wesprzeć Drugą Wigilię dla Tych i zaproponował wspólne śniadanie. Weźmie w nim udział osoba, która zaproponuje największą kwotę! Aukcja trwa w komentarzach na profilu facebookowym radnego Krzysztofa Króla do niedzieli, 5 grudnia, do godziny 20.00.

Loading...


Akcja Wigilia dla Tych została stworzona, by pomóc mieszkańcom naszego miasta, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na obfitość wigilijnej wieczerzy - samotnym rodzicom, rodzinom wielodzietnym, słowem wszystkim, którzy są w potrzebie. Pierwsza edycja akcji zakończyła się sporym sukcesem, włączyło się w nią mnóstwo osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji.

W tym roku wybrane zostały dwie restauracje: Stadionova Restaurant i Kolorowy Talerz w ramach podziękowania za wsparcie akcji dla Filipka Cholewy, który cierpi na SMA. W tych dwóch restauracjach zostaną zakupione posiłki dla potrzebujących rodzin na kolację wigilijną. Każde zebrane dzięki licytacjom 100 zł to 1 posiłek.

W inicjatywie działają: Tyskie Szpilki w Biznesie oraz Krzysztof Król - Radny Miasta Tychy.

Link do grupy, na której odbywają się inne licytacje:
http://www.facebook.com/groups/582771749702558

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.