tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2021

[ZDJĘCIA] Rowerzysta wjechał wprost pod koła samochodu

We wtorek, 30 listopada około godziny 7.00 na osiedlowym parkingu wzdłuż ul. Dmowskiego (przy aptece) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego. Mężczyzna na jednośladzie miał wyjechać wprost pod koła samochodu.

Reklama

Rowerzysta wjechał wprost pod koła samochodu przy ul. Dmowskiego - 30.11.2021
Rowerzysta wjechał wprost pod koła samochodu przy ul. Dmowskiego - 30.11.2021 · fot. 112tychy.pl


Rowerzysta po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków został przekazany pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przewieziony do szpitala na dokładną diagnostykę.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 61-letni rowerzysta wyjechał zza zaparkowanych pojazdów wprost pod koła osobowego volkswagena, kierowanego przez 33-latka. To właśnie rowerzysta został uznany winnym spowodowania zdarzenia i ukarano go mandatem karnym.

Na miejscu działały: zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz patrol policji. Wjazd na parking przy budynku wielorodzinnym został zablokowany. Działania trwały około dwóch godzin.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.