tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2021

[ZDJĘCIA] Kradzież w drogerii przy Wyszyńskiego w Tychach

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów drogeryjnych, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach.

Reklama

Okradł drogerię przy Wyszyńskiego w Tychach
Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą · fot. KMP Tychy


Za zgodą policji i prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średniego wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne ubrany w niebieską rozpinaną koszulę z długim rękawem, szarą koszulkę, niebieskie spodniki jeansowe za kolano, czarne buty sportowe z biała podeszwą.

Okradł drogerię przy Wyszyńskiego w Tychach
Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.