tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2021

[ZDJĘCIA] Ukradł złoty łańcuszek. Szuka go policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży łańcuszka. Śledczy uzyskali zdjęcia mężczyzny i za zgodą prokuratora publikujemy wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub wiedzą coś na temat kradzieży proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Reklama

Ukradł złoty łańcuszek. Szuka go policja
Ukradł złoty łańcuszek. Szuka go policja · fot. KMP Tychy


Zdarzenie miało miejsce w dniu 25 października w lombardzie przy alei Niepodległości w Tychach. Nieznany sprawca ukradł złoty łańcuszek wartości niespełna 1000 złotych.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Ukradł złoty łańcuszek. Szuka go policja
Ukradł złoty łańcuszek. Szuka go policja · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna w wieku około 35 lat, wysoki, szczupły, włosy krótkie, szatyn, ubrany w czarną kurtkę/bluzę z kapturem. Wnętrze kaptura w czerwono białą kratę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.