tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2021

[FOTO] Nieudany manewr skrętu w lewo i dwa uszkodzone samochody

W sobotę, 27 listopada około godziny 9.50 na skrzyżowaniu ulic Czarnej, Oświęcimskiej i Jaworowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych - Volkswagena oraz Mazdy. Na miejsce zostały zadysponowane wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulic Czarnej, Oświęcimskiej i Jaworowej - 27.11.2021 · fot. 112tychy.pl


Uszkodzone w wyniku zderzenia pojazdy częściowo zablokowały ruch na skrzyżowaniu. Osoby podróżujące pojazdami trafiły pod opiekę ratowników medycznych - na szczęście nie doznały poważnych obrażeń i nie było konieczności ich hospitalizacji.

Z relacji uczestników zdarzenia oraz ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawczynią zdarzenia jest kobieta kierująca Volkswagenem, która wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Czarnej w ul. Oświęcimską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy Mazdy, który jechał od ul. Jaworowej w ul. Czarną.

Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu trwały około godziny. Uszkodzone pojazdy zostały usunięte z drogi i zostaną odholowane przez pomoc drogową. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.