tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2021
  • 30 listopada 2021

Jak to się robi w czeskiej lidze? Spotkanie z czołowymi hokeistami

Za nami:

Jak to się robi w czeskiej lidze? Kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu to rozmowa z czołowymi hokeistami GKS-u Tychy i reprezentacji Polski. TGS zaprasza na nie już we wtorek, 30 listopada o godz.18.00.

Filip Komorski
Filip Komorski · fot. GKS Tychy


Od nowego sezonu czołowi hokeiści GKS-u Tychy i reprezentacji Polski Bartosz Ciura i Filip Komorski próbują swoich sił w silnej lidze czeskiej. Obaj gracze występują w HC Frýdek-Místek, który jest filialnym klubem mistrza Czech Oceláři Trzyniec. Czechy to hokejowa potęga, reprezentacja tego kraju (wliczając czasy Czechosłowacji) 12-krotnie była mistrzem świata. Podczas spotkania wieloletni ulubieńcy tyskich kibiców podzielą się swoimi wrażeniami z gry w czeskiej lidze, opowiedzą o swoich sportowych celach i z pewnością podyskutują o kondycji polskiego hokeja.

Bartosz Ciura
Bartosz Ciura · fot. GKS Tychy


Obrońca Bartosz Ciura to wychowanek UKH Dębica, grał w GKS-ie Tychy w latach 2011-2013 i 2015-2021. Jest trzykrotnym mistrzem Polski, kapitanem reprezentacji Polski.

Napastnik Filip Komorski jest wychowankiem Legii Warszawa, w GKS-ie Tychy występował w latach 2015-2021. Jest trzykrotnym mistrzem Polski, reprezentantem kraju.

  • Miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7
  • goście: Bartosz Ciura i Filip Komorski
  • prowadzi: Kamil Hajduk
  • zapisy (liczba uczestników ograniczona): 515 717 430, k.hajduk@tgs.tychy.pl
  • wstęp wolny!


Więcej informacji:
muzeum.tychy.pl/wydarzenie/jak-to-sie-robi-w-czeskiej-lidze/

ar / tychy.info
źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.